hizmetsozlesmesi

Uzman Kadro İle DAİMA Yanınız da

Hizmet Şartları
 • Madde 1: Muzaffer bilisim sunucularinda sunumu yapilan hiçbir yazili, sesli veya görsel içerik, materyal Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarina ve Hollanda Federal Kanunlarina aykiri olamaz. Aksi takdirde dogan ve dogacak olan tüm maddi ve manevi sorumluluklar Müsteri'ye aittir. Servis Saglayici yükümlü degildir.
 • Madde 2: Servis saglayici, Müsteri'nin servisleri kullanimindan veya hatali kullanimindan, sayfa içeriklerinden, elektronik posta (e-mail) ile alinan veya gönderilen bilgi, resim, yazi vs. den, dogan ve dogacak olan maddi veya manevi zararlardan dolayi sorunlu tutulamaz. Sorumluluk, Müsteri'ye aittir.
 • Madde 3: Servis Saglayici, Müsteri'nin her türlü verisini korumak için, düzenli olarak yedekleme yapar, (sunucu-vps-vds hariçtir)buna ragmen Servis Saglayici'da bulunan verilerde olusabilecek hatalardan sorumlu degildir. Verileri yedeklemekle Müsteri sorumludur.
 • Madde 4: Müsteri, telif haklari yasasina uymak zorundadir. Telif hakki baskasina ait yazi, metin, resim vs. dökümanlarin izinsiz kopyalanmasi ve bunlarin müsteri sayfalarinda yayinlanmasi ve bulundurulmasindan dolayi çikacak anlasmazliklarda, Servis Saglayici taraf olarak gösterilemez, maddi veya manevi olarak sorumlu tutulamaz. Bu gibi durumlarda, üçüncü sahislara taraf Müsteri'dir ve dogacak olan bütün maddi veya manevi zararlari karsilamayi Müsteri kabul eder. Bu gibi durumlarda Servis Saglayici anlasmayi fesih etme hakkini sakli tutar.
 • Madde 5: Müsteri verilerinde, hiçbir sekilde, yasalara, ahlaki ve kanuni degerlere aykiri, yazili veya görsel içerik, telif haklari alinmis ve ücretsiz dagitimina izin verilmemis her türlü materyal, korsan yazilimlar bulundurmayacagini kabul eder. Bulundurdugu taktirde Servis Saglayici sorumlu tutulamaz, sorumluluk Müsteri'ye aittir. Servis Saglayici, bu maddenin ihlali durumunda anlasmayi fesih etme hakkina sahiptir.
 • Madde 6: Internet, bir medya ortami oldugundan, Müsteri , verilerinde gizli veya kisisel unsurlar olmamasina dikkat etmelidir. Aksi taktirde dogabilecek sorunlardan, Servis Saglayici yükümlü degildir.
 • Madde 7: Müsteri ödemelerini belirlenen dönemlerde yapmalidir. Belirli ödemelerin zamaninda yapilmamasi durumunda, Servis Saglayici, Müsteri'nin hesabini kapatma,fiyat degistirme ve sözlesmeyi fesih etme hakkini sakli tutar.
 • Madde 8: Alaln adı işlemlerinde MOVE(ücretsiz transfer işlemi)sadece firmamız da bulunan mevcut alan adını bir yıl uzatıldığı taktirde izin verilmektedir
 • Madde 9: Müsteri, Servis Saglayici sunucularini kullanarak 3. sahislara ücretsiz hizmetler (e-mail, sayaç, form, top-site, anket vb. programlar) veremez ve verilen servisleri kötüye kullanamaz. Servis Saglayici, bu maddenin ihlali durumunda anlasmayi fesih etme hakkina sahiptir.
 • Madde 10: Müsteri kesinlikle spam e-mail gönderemez. Internet kullanicilarini dil, siklik ya da dosya boyutu açisindan rahatsiz edecek emailler yollayamaz. Internet kullanicilarina istekleri disinda ticari reklam mailleri yollayamaz.Spam mail gönderim yaptığı tespit edilen müşterin hizmeti derhal durdurulur.Müşteriye ait yedekler ilk 3 iş günün de kendisine iletilir.Müşteri yaptığı ödeme kesinlikle iade edilmez
 • Madde 11: Müsteri kesinlikle MUZAFFER BILISIM sistemlerini diger internet kullanicilarini zor durumda birakmak, sistemlerine zarar vermek, sistemlerinin isleyisini engellemek, bu sistemlerden veri çalmak veya bu sistemleri herhangi bir sekilde yaniltmak için kullanamaz. Müsteri hiçbir sekilde MUZAFFER BILISIM sistemlerinin güvenligini tehdit edecek girisimlerde ve uygulamalarda bulunamaz. Örnek olarak (fakat bunlarla sinirli degildir): Sisteme yada sistemin herhangi bir bölümüne yetki disi izinsiz giris, kullanim, güvenlik taramalari, sistem kaynaklari ve trafigini ölçme ve test islemleri, email bombardimani, DoS (Denial Of Service) saldirilari ve sistemi asiri yükleme girisiminde bulunan saldirilarda bulunmak yasaktir. Servis Saglayici bu maddenin ihlali durumunda anlasmayi fesih etme hakkina sahiptir.
 • Madde 12: Müsteri kesinlikle MUZAFFER BILISIM sistemlerinin kaynaklarini (bunlarla sinirli olmamakla birlikte örnegin: CPU, RAM ve network kaynaklari), MUZAFFER BILISIM 'in diger müsterilerine verdigi hizmetleri engelleyecek veya kisitlayacak sekilde yüksek oranda kullanamaz. Bu durumda MUZAFFER BILISIM müsteriden sistem kaynaklarinin kullanimini kabul edilebilir bir seviyeye indirmesini yada kullandigi kaynaklari karsilamak için gereken ilave teknik donanim ve kaynaklarin bedelini talep edebilir. Aksi taktirde MUZAFFER BILISIM sözlesmeyi fesih etme hakkina sahiptir.
 • Madde 13: Servis saglayici, müsteri web sitesinin internet ortaminda sürekli yayinlanmasi için gerekli servisi vermekle yükümlüdür. Fakat teknik hata ve servis saglayici disinda olusan kesintilerden dolayi sorumlu tutulamaz.
 • Madde 14: Müsteri, Servis Saglayici'si ile aralarindaki sözlesmenin uygulanmamasindan dogacak tüm uyusmazliklarda Çanakkale Mahkemelerini ve Çanakkale Icra Dairelerinin yetkili oldugunu kabul eder.
 • Madde 15: Servis Saglayici, hizmetlerinin fiyatlarini degistirme hakkini sakli tutar.
 • Madde 16: Sağlanan hizmette en fazla 3 kez (web hosting bayi reseller)Silinerek yeniden farklı bir isim ile açılması veya paket üzerin de değişiklik yapılması mümkündür.3 Kez yapılan bu değişiklikler den son ra kesinlikle yenileme işlemi veya müşteri iadesi yapılmaz.
 • Madde 17: Müsteri istedigi zaman sözlesmeyi fesih edebilir, fakat ödenmis ücretlerin iadesi yapilmaz.Kullandığı mevcut bir ürünü iptal edilecek ise son ödeme tarihin den 3 gün önce sistem üzerinden iptal telebi vermek zorundadır.Aksi taktirde hiçbir hak talep edemez. (Ücret idae süresi 15 gün ile sinirlidir)
 • Madde 18: Müsterin Kayit/Basvuru sirasinda verdigi Elektronik Posta Adresine (Email) yapilan tüm bildirimler, Müsteriye yapilmis sayilir. Müsteri Iletisim Email Adresini güncel tutmakla yükümlüdür.
 • Madde 19: Müşterimiz kullandığı hizmetin sonödeme tarihin den sonra iptal edilen hizmet için yedek talep eder ise kullanmış olduğu web hosting paketini yeniden ödeme yaparak aktif ettirmesi gerekmektedir.Hiçbir şekil de askıya alınan veya iptal edilen bir hizmet ilgiliweb hosting paketi ödemesi yapılmadan tekrar aktif edilmez.
 • Madde 20: Ücreti ödenmis hizmetler için, hizmet süresi dolmadan hizmetin iptal edilmesi halinde(hizmet sözlesmesine aykiri kullanim, kullanici istegi vb.. sebeplerle) hizmet ücretinin tamaminin veya kullanilmayan sürenin ücretinin iadesi yapilmayacaktir. Hesabinizda bulunan krediyi bizden alabileceginiz hizmetler için kullanabilirsiniz fakat erken sonlandirilacak hizmetler için iade yapilmayacak veya hesabiniza kredi eklenmeyecektir
 • Madde 21: Müsteri sorumluluklari arasinda firmayi karalama, olumsuz elestirme, internet ortaminda yada baska platformda bu tarz kampanyalar düzenlenmesi takdirde hesap sorgusuz ve sualsiz sunuculardan silinerek, firmamiz hic¸bir sorumluluk kabul etmeyecektir.
 • Madde 22: Birçok kisi ve firma internet hizmetleri için Muzafferbilisim internet hizmetleri ne güvense de, yine de kullanicilarin %100'ünün memnun kalmayacagi açiktir. Hiçbir is dalinda bu mümkün olmamaktadir. 7 gün içerisinde Muzaffer Bilisim Internet Hizmetlerinin sagladigi hizmetlerden memnun kalmadiginizi düsünürseniz, müsteri panelinizden hizmetinizi iptal edebilir ve geri ödeme alabilirsiniz. KAMPANYALI PAKETLERIMIZDE KESINLIKLE GERI ÖDEME YAPILMAZ Iade garantisiyle ilgili akliniza takilanlari destek@muzafferbilisim.com adresine e-mail atarak ögrenebilirsiniz. Bilgi: Iade garantisi, web hosting hizmetleri haricindeki(alan adi kaydi-transferi, VPS-VDS, kiralik sunucu, co-location, lisanslama, yazilim vb..) hizmetleri içermemektedir. Alan adlari, VDS'ler, kiralik sunucular, co-location, lisans, yazilim hizmetleri iptal edilemez ve bu hizmetlere geri ödeme yapilmaz. Bütün geri ödemeler 30 is günü içerisinde yapilacaktir. Iade garantisi, hizmet sözlesmesine uymadigindan ötürü askiya alinan/durdurulan hesaplari kapsamamaktadir. Her kullanicimiz, yalnizca ilk aldigi hizmet için iade talebinde bulunabilir. Örnegin, Muzafferbilisim.com adresinden aldiginiz/almakta oldugunuz bir hizmet varsa ve ikinci bir hizmet satin alirsaniz, bu hizmet için iade garantisi geçerli degildir..
 • Madde 23: Firmamızdan alınan herhangi bir hizmet(web hosting radyo hosting veb reseller tv hosting) paketleri ödeme süresi geçtikten sonra kampanyalı paketrlerimiz 1 gün normal satış yapılan pakertlerin hizmeti 3 gün içinde otomatik durdurulur.
 • Madde 24: Kampanyalı olarak satılan herhangi bir ürün ücreti asla geri ödeme yapılmaz.Kampanyalı olarak alınan web hosting paketlerin de alan adı değişikliği kesinlikle yapılmaz.Mevcut kampanyalı web hosting paketin deki ilk alan adı ile süre bitimine kadar kullanmak zorundadır.
 • Madde 25: Servis Saglayici, yapilan sözlesmede belirtilen islemleri zamaninda yapmakla yükümlüdür.
 • Madde 26: Isbu sözlesme, MUZAFFER BILISIM alinan tüm hizmetler için geçerlidir.
 • Madde 27: Isbu sözlesme 27 Madde'den ibarettir ve kayit tarihinde baslar, fesih edilinceye kadar geçerlidir. Müsteri, online kayit veya herhangi bir yolla Servis Saglayici hizmetlerinden yararlandiginda bu sözlesme maddelerini kabul etmis sayilir.
 • Muzaffer Bilisim Internet Hizmetleri
 • Powered by WHMCompleteSolution

  Dil: